Rezidence V Parku je čtyřpatrová kompletně zrekonstruovaná budova se 46 nadstandardními apartmány. Je obklopena krásným starým parkem se vzrostlými stromy. V domě je výtah a velkorysé společné prostory sloužící nejen k posezení a setkávání. K dlouhodobému i krátkodobému pronájmu nabízíme samostatné bytové jednotky s krásným výhledem o velikosti 1+kk, 2+kk nebo 3+kk. Některé jsou s balkonem, terasou, či předzahrádkou. Všechny byty jsou vybaveny kuchyní s přípravou na myčku a lednici a tísňovým tlačítkem.
Rezidence v Parku nabízí hned několik možností ubytování. Zázemí u nás najdou firemní zákazníci, senioři, ale také rodiny s dětmi. Nově jsme naši nabídku rozšířili o zážitkové pobyty! Užijte si léto v Rezidenci a přijeďte bydlet na zkoušku.

Krátkodobé ubytování

Ubytování pro firmy

Hledáte ubytování pro své zaměstnance? Podníkáte často služební cesty do naší lokality? Rádi bychom Vám nabídli naše apartmány a vytvořili nabídku Vám ušitou na míru. Zatím nezařízené bytové jednotky Vám či Vašim zaměstnancům vybavíme dle vašich požadavků a přání. V domě je také možnost pronájmu kancelářských prostor.

Romantické a relaxační pobyty

Brdská vrchovina nabízí bezpočet krásných výhledů a romantických procházek. Milovníky památek potěší Zámek Dobříš s francouzským a anglickým parkem, příbramská Svatá Hora či např. 30 km vzdálený Karlštejn. Své kouzlo má také nedaleký památník a původní bydliště Karla Čapka, od kterého vede 1, 2, 7 nebo 10 km dlouhá naučná stezka. Pro skutčený odpočinek je Vám k dispozici naše nové wellness a nabídka masáží a relaxačních procedur. Povečeřet poté můžete např. v zámecké restauraci.

Sportovní a turistické pobyty

Díky krásným Brdským lesům je okolí Dobříše lákavou lokalitou pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a zimní měsíce navíc nabízejí příjemně strávené dny i vášnivým běžkařům. V nedalekém sportovním klubu lze navštívit tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbalovo­nohejbalový pískový kurt nebo kuželkovou dráhu.

Golfové pobyty

Ubytujte se v romantickém apartmánu, nechte si donést snídani, zahrajte si v nedalekém Golf klubu Líšnice (17 km), Karlštejn (28 km) nebo Golf parku Slapy (20 km). Vychutnejte si večeři v zámecké restauraci a celý den zakončete v našem novém wellness.

Dlouhodobé ubytování

Nabízíme Vám nový domov, kde nebudete jen bydlet, ale i žít. K dispozici jsou Vám velkorysé společné prostory, hlídané okolí domu a především široká nabídka služeb, které můžete, ale nemusíte využívat podle toho, co zrovna potřebujete nebo na co sami momentálně nestačíte. Přijeďte se k nám podívat a vybrat si bydlení podle svých představ.

Domluvte si nezávaznou prohlídku.

735 111 110


1. podlaží

4. podlaží

5. podlaží


Rezidence dýchá historií…


Původní budova, vlastněná rodem Colloredo-Mansfeld, pochází z roku 1838 a sloužila jako rafinérie na zpracování třtinového cukru a cukrové řepy. Budova staré fabriky byla vůbec prvním provozem svého druhu v Čechách. Cukr vyráběný z nedostatkové javorové mízy naši předci obohatili o různé přísady (vápenná voda, hovězí krev, vaječné bílky) a tím se cukrovarnictví stalo předním průmyslovým odvětvím naší země.