Ubytování pro firmy

Hledáte ubytování pro své zaměstnance? Podníkáte často služební cesty do naší lokality? Rádi bychom Vám nabídli naše apartmány a vytvořili nabídku Vám ušitou na míru. Zatím nezařízené bytové jednotky Vám či Vašim zaměstnancům vybavíme dle vašich požadavků a přání. V domě je také možnost pronájmu kancelářských prostor.

Romantické a relaxační pobyty

Brdská vrchovina nabízí bezpočet krásných výhledů a romantických procházek. Milovníky památek potěší Zámek Dobříš s francouzským a anglickým parkem, příbramská Svatá Hora či např. 30 km vzdálený Karlštejn. Své kouzlo má také nedaleký památník a původní bydliště Karla Čapka, od kterého vede 1, 2, 7 nebo 10 km dlouhá naučná stezka. Pro skutečný odpočinek je Vám k dispozici naše nové privátní wellness. Povečeřet poté můžete např. v zámecké restauraci.

Sportovní a turistické pobyty

Díky krásným Brdským lesům je okolí Dobříše lákavou lokalitou pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a zimní měsíce navíc nabízejí příjemně strávené dny i vášnivým běžkařům. V nedalekém sportovním klubu lze navštívit tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbalovo­nohejbalový pískový kurt nebo kuželkovou dráhu.

Golfové pobyty

Ubytujte se v romantickém apartmánu, nechte si donést snídani, zahrajte si v nedalekém Golf klubu Líšnice (17 km), Karlštejn (28 km) nebo Golf parku Slapy (20 km). Vychutnejte si večeři v zámecké restauraci a celý den zakončete v našem novém privátním wellness.