Ubytování pro firmy

Hledáte ubytování pro své zaměstnance? Podníkáte často služební cesty do naší lokality? Rádi bychom Vám nabídli naše apartmány a vytvořili nabídku Vám ušitou na míru. Zatím nezařízené bytové jednotky Vám či Vašim zaměstnancům vybavíme dle vašich požadavků a přání. V domě je také možnost pronájmu kancelářských prostor.

Romantické a relaxační pobyty

Pobyt v našich originálních apartmánech vám zajistí kompletní zážitek. Pro skutečný odpočinek je vám k dispozici naše nové privátní Royal wellness. Blahodárné uvolnění nabízí naše jedinečná masáž bez maséra na vodním lůžku.  Povečeřet můžete v naší vyhlášené restauraci La Fabrica.

Brdská vrchovina nabízí bezpočet krásných výhledů a romantických procházek. Milovníky památek potěší Zámek Dobříš s francouzským a anglickým parkem, příbramská Svatá Hora či např. 30 km vzdálený Karlštejn. Své kouzlo má také nedaleký památník a původní bydliště Karla Čapka, od kterého vede 1, 2, 7 nebo 10 km dlouhá naučná stezka.

Sportovní a turistické pobyty

Díky krásným Brdským lesům je okolí Dobříše lákavou lokalitou pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a zimní měsíce navíc nabízejí příjemně strávené dny i vášnivým běžkařům. V nedalekém sportovním klubu lze navštívit tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbalovo­nohejbalový pískový kurt nebo kuželkovou dráhu.

Golfové pobyty

Ubytujte se v romantickém apartmánu, nechte si donést snídani, zahrajte si v nedalekém Golf klubu Líšnice (17 km), Karlštejn (28 km) nebo Golf parku Slapy (20 km). Vychutnejte si večeři v zámecké restauraci a celý den zakončete v našem novém privátním wellness.

Privátní wellness

Jedinečný design, inovativní technologie čištění vody a výjimečná atmosféra. Pro svůj vytoužený odpočinek v úplném soukromí si můžete vybrat ze dvou samostatných privátních wellnessů. Light Wellness zapůsobí hrou světla, Bio Wellness zase dýchá přírodou. V obou vás na těle i na duši zahřejí finská sauna a nerezová vířivka vždy s čerstvou vodou.