APARTMÁN KING pro 4

Náš největší apartmán v minimalistickém, ale útulném stylu je se dvěmi ložnicemi, prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem a krásnou koupelnou. TV je v každé ložnici a v obývacím pokoji si můžete užít společné sledování pořadů z dílny Netflix. Wifi připojení a vybavený minibar jsou samozřejmostí, stejně jako župany, osušky a kvalitní biokosmetika značky BOTANICA.
Apartmán je určet pro 4 osoby s možností dvou dalších přistýlek.
Snídaně podáváme na pokoj na předem dohodnutý čas dle Vašeho přání. Cena snídaně je 150 Kč/osoba.

Cena za noc: od 2700 Kč

Rezervovat

Pokoj s předzahrádkou

Pouhé tři pokoje v této kategorii jsou definicí luxusu a pohodlí. Při letošní rekonstrukci jsme si na praktičnosti a designu nechali opravdu záležet. Originální interiér doplňuje terasa s předzahrádkou s výhledem do parku. Každý pokoj je  určen pro 2 osoby a je vybavený kuchyňským koutem, na TV můžete sledovat Netflix a v koupelně je radost trávit čas. Dlouhé večery můžete strávit na terásce, kde je pro Vás připravené pohodlné sezení, přenosné ohniště nebo třeba gril. Těžká romantika! Wifi připojení, osušky a biokosmetika značky BOTANICA jsou samozřejmostí.
Snídaně podáváme na pokoj.

Cena za noc: od 1990 Kč

Rezervovat

Prémiové apartmány – NOVINKA!

Velkorysé apartmány Royal a Almi nabízí zážitek ve všech ohledech. Kombinaci ubytování a wellness jsme pozvedli o úroveň výš.

Decentní interiér a osvětlená zahrada vytváří ideální místo nejen pro novomanžele, ale také pro ty, kteří mají rádi luxus spojený s naprostým soukromím.

Útulná terasa s privátní vířivkou je vám k dispozici po celou dobu pobytu. Stačí stisknout tlačítko a pak už se jen kochat výhledem do korun stromů. Chytré ovládání prostoru přes tablet a online objednávkový systém zajistí, že nebudete muset po celou dobu pobytu opustit lůžko.

Cena za noc: od 5900 Kč

Rezervovat

Pobytové balíčky

K ubytování v našich apartmánech rovněž nabízíme odpočinek ve wellness a snídani na pokoj. To vše je zabaleno v různých variantách balíčků za zvýhodněnou cenu.