APARTMÁN QUEEN pro 2

Prostorný apartmán o dispozici 2+kk je v příjemném venkovskén stylu. V ložnici se nachází prostorná postel, roztahovací pohovka a TV. Součástí obývacího pokoje je plně vybavená kuchyňská linka, která zajišťuje naprostou samostatnost. Koupelna je samozřejmě součástí pokoje a nabízí sprchový kout. Osušky a kvalitní biokosmetika značky BOTANICA je samozřejmostí. Součástí výbavy je klimatizace, minibar a wifi připojení.
Apartmán je určen pro 2 osoby, s možností dvou přistýlek.

Snídani podáváme na pokoj na čas dle Vašeho přání.

Cena za noc: od 1990 Kč

Rezervovat

APARTMÁN KING pro 4

Náš největší apartmán v minimalistickém, ale útulném stylu je se dvěmi ložnicemi, prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem a krásnou koupelnou. TV je v každé ložnici a v obývacím pokoji si můžete užít společné sledování pořadů z dílny Netflix. Wifi připojení a vybavený minibar jsou samozřejmostí, stejně jako župany, osušky a kvalitní biokosmetika značky BOTANICA.
Apartmán je určet pro 4 osoby s možností dvou dalších přistýlek.
Snídaně podáváme na pokoj na předem dohodnutý čas dle Vašeho přání. Cena snídaně je 150 Kč/osoba.

Cena za noc: od 2990 Kč

Rezervovat

Pokoj s balkónem

Nově zařízený pokoj v retro stylu se nachází v 1. patře a jeho předností je balkón s výhledem do parku. Apartmán má dispozici 1+kk, je určen pro 2 osoby a je vybavený plně zařízeným kuchyňským koutem, TV, minibarem, koupelnou se sprchovým koutem. Osušky nebo wifi připojení jsou samozřejmostí. Stejně jako kvalitní biokosmetika BOTANICA.

Snídani podáváme na pokoj na čas dle Vašeho přání.

Cena za noc: od 1700 Kč

Rezervovat

Pokoj s předzahrádkou

Pouhé tři pokoje v této kategorii jsou definicí luxusu a pohodlí. Při letošní rekonstrukci jsme si na praktičnosti a designu nechali opravdu záležet. Originální interiér doplňuje terasa s předzahrádkou s výhledem do parku. Každý pokoj je  určen pro 2 osoby a je vybavený kuchyňským koutem, na TV můžete sledovat Netflix a v koupelně je radost trávit čas. Dlouhé večery můžete strávit na terásce, kde je pro Vás připravené pohodlné sezení, přenosné ohniště nebo třeba gril. Těžká romantika! Wifi připojení, osušky a biokosmetika značky BOTANICA jsou samozřejmostí.
Snídaně podáváme na pokoj.

Cena za noc: od 1800 Kč

Rezervovat

Pobytové balíčky

K ubytování v našich apartmánech rovněž nabízíme odpočinek ve wellness a snídani na pokoj. To vše je zabaleno v různých variantách balíčků za zvýhodněnou cenu.